Close

Huoltoverkosto

Tamlans tarjoaa yhteistyökumppaniensa kanssa koko ajan laajenevan, maan kattavan huoltoverkoston. Huoltoverkosto palvelee 15 pisteessä pääkaupunkiseudulta Rovaniemelle.

HELSINKI

Protec Automotive Oy
Sienitie 27
00760 Helsinki
Mikko Puolanen
p. 040 701 5511
mikko.puolanen@protecautomotive.fi

NURMIJÄRVI

Transmation Oy
Alhonniituntie 1
01900 Nurmijärvi
Tarmo Tiikkainen
p. 050 387 2602
info@transmation.fi

VANTAA

EL-Car Oy
Mittatie 26
01260 Vantaa
Jukka Eerola
p. 0400 420 420
info@el-car.fi

TURKU

ProVan Oy
Tiemestarinkatu 2
20360 Turku
Henri Nikkilä
p. 044 377 7946
henri.nikkila@provan.fi

LAHTI

Hifix Oy
Laatukatu 9
15680 Lahti
Jani Rehti
p. 044 350 7036
info@hifix.fi

TAMPERE

Tamlans Oy
Niittyhaankatu 4
33720 Tampere
Harri Nieminen
p. 0400 838 338
harri.nieminen@tamlans.fi

PORI

Auto-Kirmola Oy
Sepänpellontie 8
28430 Pori
Joni Nevala
p. 044 344 1514
joni.nevala@kirmola.com

MIKKELI

Autoasennus T. Savolainen Ky
Pulttikatu 3
50170 Mikkeli
Teemu Savolainen
p. 050 337 0519
autoasennus.savolainen@surffi.fi

JYVÄSKYLÄ

Wakpal Oy
Kuormaajantie 6
40320 Jyväskylä
Olli Hoffren
p. 040 848 4348
olli.hoffren@wakpal.com

JOENSUU

Ampi Autosähkö
Kuurnankatu 30
80130 Joensuu
Veikko Meuranen
p. 050 597 4297
veikko.meuranen@ampi.fi

KUOPIO

Hira Autosähkö
Liipasintie 4
70460 Kuopio
Jouni Meuranen
p. 050 595 3817
joni.meuranen@ampi.fi

KUOPIO

Titec Oy
Oppipojankuja 10
70780 Kuopio
Timo Lyytinen
p. 0400 672 222
timo@titec.fi

OULU

MovePro Oy
Nostinkuja 14
90460 Oulunsalo
Mika Inkinen
p. 044 235 9019
mika.inkinen@movepro.fi

ROVANIEMI

Autovi Systems Oy
Ahjotie 7
96100 Rovaniemi
Vellu Väänänen
p. 0400 695 678
vellu@autovi.com

ROVANIEMI

Mainos Harila Oy
Alakorkalontie 12
96300 Rovaniemi
Juha Ruokanen
p. 0400 192 638
info@mainosharila.fi

close

Haluatko lisätietoja?

Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä.

© 2017 Tamlans. All rights reserved.